loading

Instalacja odgromowa

Ochrona odgromowa to środki techniczne, które pozwalają zapobiec bezpośrednim i pośrednim negatywnym skutkom działań wyładowań atmosferycznych ukierunkowanych w konkretny obiekt. Do środków, które montujemy u naszych klientów zalicza się odstępy izolacyjne, ochronniki przepięciowe, ekranowanie i wiele innych. Uzupełnieniem montowanych systemów jest ochrona przepięciowa. Cała instalacja odgromowa, która nazywana jest również potocznie piorunochronem ma na celu jak najszybsze odprowadzenie wyładowania elektrycznego do gruntu i zapewnić bezpieczeństwo w czasie burzy z piorunami.  

Piorunochron - ochrona odgromowa Twojego domu i firmy

Piorunochrony, a więc urządzenia, które odpowiedzialne są za przejęcie i odprowadzenie prądu skumulowanego w piorunie, służą ochronie przed pęknięciami oraz uszkodzeniami konstrukcji budynku, porażeniem prądem lub pojawieniem się pożaru. Poza tym odpowiada za optymalne działanie urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz anten dachowych. Ochrona przed indukcją i przepięciami ma ogromne znaczenie, ponieważ zapobiega występowaniu awarii urządzeń AGD i RTV, które podłączone są do domowej instalacji elektrycznej. 

Projekt i montaż instalacji odgromowej

W TK Elektro przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasi Klienci byli zadowoleni z wykonywanych usług przez naszych specjalistów. Nasze podejście do pracy oparte jest na innowacyjności, technologii oraz kreatywności i wieloletnim doświadczeniu. Zajmujemy się projektowaniem i montażem systemów odgromowych na domach jednorodzinnych, wielorodzinnych i przedsiębiorstwach. Posiadamy nie tylko niezbędne doświadczenie, ale także wysokiej jakości elementy instalacji, które skutecznie chronią sprzęt domowy, konstrukcję budynku i domowników przed skutkami uderzenia pioruna. 

instalacja odgromowa

Gotowe rozwiązania do systemu odgromowego

Dysponujemy gotowymi rozwiązaniami do systemów odgromowych, odprowadzających ładunek elektryczny znajdujący się w piorunie. Przygotowujemy autorskie projekty w możliwe jak najkrótszym czasie, a do wykonania instalacji piorunochronnej dysponujemy naszych wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy realizację projektów w zakładanych terminach i skuteczność działania instalacji odgromowej na dachu. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, to zapraszamy do kontaktu!