loading

Naprawy elektryczne

W TK Elektro oferujemy naprawy elektryczne, które realizujemy w błyskawicznym tempie. Jeśli zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości w pracy swojej instalacji elektrycznej, możesz skontaktować się z naszymi fachowcami lub samodzielnie zarezerwować termin ich wizyty u siebie w domu, lub firmie. Mają oni niezbędne doświadczenie oraz uprawnienia, dzięki którym od wielu lat wykonują usługi elektryczne dla naszych klientów. 

Pogotowie elektryczne

Nieoczekiwana usterka elektryczna zawsze jest przykrym doświadczeniem. W dzisiejszych czasach praktycznie każde urządzenie jest uzależnione od prądu, więc jakikolwiek przestój w jego dostawie może rodzić wiele problemów nie tylko dla przedsiębiorstw, ale także gospodarstw domowych. W TK Elektro oferujemy naprawy instalacji elektrycznych w razie wystąpienia awarii. Bez względu na to, czy jest to uszkodzone gniazdko, przebity kabel w ścianie, czy też spięcia w rozdzielnicy – nasi elektrycy wykonają fachowy przegląd przewodów, niezbędne pomiary i naprawią usterkę.

Usługi elektryczne

Oferujemy szeroki pakiet usług elektrycznych w domu i firmach. Dysponujemy fachową wiedzą, bogatym doświadczeniem i wysokiej jakości sprzętem pozwalającym nam błyskawicznie realizować wszystkie zlecenia. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami!