loading

Prefabrykacja rozdzielnic

W TK Elektro zajmujemy się prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Nasze produkty cechuje jakość i dbałość o każdy detal wykonania rozdzielnicy, przy jednoczesnym zachowaniu korzystnych i atrakcyjnych cen. Proponowane przez nas rozwiązania umożliwiają projektowanie, przygotowanie i montaż prefabrykowanych rozdzielnic elektrycznych. Stosujemy autorskie schematy, a szafy elektryczne projektowane są zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami naszych klientów. Wszystkie instalacje wykonywane są w zgodzie z obowiązującymi normami z najwyższej jakości komponentów.

Schematy elektryczne

Opracowujemy i modyfikujemy schematy elektryczne.

projekt i wykonanie

Projektujemy i wykonujemy, a następnie montujemy.

Serwis

Podłączamy i serwisujemy rozdzielnie elektryczne oraz szafy.

Jakość

Wykorzystujemy komponenty tylko najwyższej jakości.

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

W TK Elektro specjalizujemy się w prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia pod indywidualne wytyczne naszych klientów, zgodnie z wcześniej utworzonym projektem. Właściwy proces przygotowania rozdzielni elektrycznej zapewnia jej bezpieczne działanie oraz łatwą obsługę. Zadaniem naszych produktów jest przesyłanie energii w instalacji elektrycznej z jednego źródła do drugiego. 

Każdy element automatyki zastosowany w naszych produktach spełnia inne zadanie. Standardowa rozdzielnia składa się z lampki sygnalizacyjnej, rozłącznika izolacyjnego oraz wyłącznika nadmiarowo-prądowego, ograniczników przepięciowych i wyłączników różnicowoprądowych, czyli popularnych różnicówek. Dodatkowo znajdują się w nich panele sterujące przepływem energii. Oferowane przez nas rozdzielnice niskiego napięcia spełniają określone normy, które pozwalają na ich bezpieczne użytkowanie.

Instalacje odgromowe

Instalacje odgromowe – projekt na indywidualne zamówienie klientów, montaż, serwisowanie. 

Sieci energetyczne

Budowa sieci elektroenergetycznych, układanie kabli elektroenergetycznych, konserwacja i pomiary.